Categories

 • 1.40

  Cosmos® Detská náplasť na rany s detskými veselými motívmi 6 x 10 cm. Náplasti Cosmos pre deti sú vhodné pre použitie u menších typov rán a pri odreninách. Špeciálne tvarované náplasti pre kolená a lakte sa lepšie prispôsobí tvaru kĺbu a perfektne drží na mieste.

 • 9.89

  Charakteristika: Výživový doplnok vo forme kapsúl obsahuje 5 humánnych kmeňov baktérií, určený pre deti od 1 mesiaca.

  Nepoužívajte: U detí do 1 mesiaca. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie: (od 1. mesiaca) v dávke 1 kapsula denne. Obsah kapsuly sa vysype do dojčenského mlieka, prípadne do jedla alebo vlažnej vody na lyžici. Malé dieťa nesmie kapsulu prehĺtať celú, aby nedošlo k uduseniu dieťaťa! Zachovať odstup aspoň 2 hodiny od podania antibiotík. Dodržujte doporučené dávkovanie!

  Zloženie:

  5 humánnych kmeňov baktérií (1 miliardu aktívnych buniek)
  Lactobacillus Rhamnosus HA-111 45%
  Lactobacillus Acidophilus HA-122 15%
  Lactobacillus Casei HA-108 15%
  Bifidobacterium  Infantis HA-116 15%
  Bifidobacterium  Bifidum HA-132 10%
   
  MALTO-DEXTRÍN, INULIN (FOS fruktooligosacharidy), baktériová kultúra,  rastlinná kapsula, kyselina askorbová, stearan horečnatý.

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  Swiss Naturevia Laktobacilky baby 30 cps

  Veľkosť: Do obchoduSwiss NaturalLieky24.sk
 • 7.49

  VIBOVIT

  Výživový doplnok vo forme želé – multivitamíny pre deti, obsahujú komplex 11 vitamínov a minerálov pre lepšiu imunitu. Vitamíny A,C ,D, B12, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín B6, niacín a biotín prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému . Vitamín D a zinok prispievajú k udržaniu zdravých kostí a zubov. Vitamín A a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku. Selén prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy.

 • 9.57

  Charakteristika: Výživový doplnok CETEBE obsahuje vitamín C. Vitamín C prispieva:

  • k ochrane buniek pred oxidačným stresom,
  • k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev,
  • k správnemu fungovaniu nervového systému,
  • k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej,
  • k regenerácii redukovanej formy vitamínu E,
  • k zníženiu únavy a vyčerpania,
  • zvyšuje vstrebávanie železa,
  • k správnej funkcii psychiky,
  • k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie,
  • k správnemu fungovaniu imunitného systému.

  Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie: dospelí a mládež od 15 rokov v dávke 1 kapsula 1x denne počas zvýšenej fyzickej záťaže počas 1 mesiaca, resp. každý druhý deň počas 6 týždňov. Deti od 3 do 10 rokov 1 kapsula 2x v týždni, deti od 10 do 15 rokov 1 kapsula každý druhý deň.Dodržujte doporučené dávkovanie!

  Zloženiekyselina L-askorbová (vitamín C)

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  Cetebe 500mg 60 tabliet

  Veľkosť: Do obchoduOMEGA PHARMA a.s.Lieky24.sk
 • 11.50

  You & Oil KIDS Imunita je 100% prírodný bioaktívna zmes esenciálnych olejov, ktorá podporuje správnu funkciu imunitného systému. You & Oil vytvorili rad prípravkov pre deti, ktoré sa vstrebávajú prostredníctvom kože. Namiesto nepříjmeného prehĺtanie liekov tak môžete svojmu drobčekovi pomôcť príjemnou masážou. Vhodné pre deti od 3 mesiacov do 6 rokov.

 • 5.99

  Apicold

  Sirup s medom, dúškou tymianovou a propolisovou tinktúrou na zmiernenie podráždenia horných dýchacích ciest pre deti od 4 rokov a dospelých.

  Apicold thyme sirup 100ml

  Veľkosť: Do obchoduApicoldBenulekaren.sk
 • 10.99

  ParazitEx

  NOVINKA! Prípravok ParazitEx Junior Sirup je špeciálne určený pre tráviaci trakt detí bez parazitov. Prípravok ParazitEx Junior obsahuje špeciálnu kombináciu overených bylinných extraktov na správne fungovanie zažívacieho systému so zameraním proti črevným parazitom. Zloženie je citlivo uspôsobené potrebám detského organizmu. Obsiahnutý vrcholák pomáha udržať tráviaci trakt bez parazitov, navyše je dôležitý pre správne trávenie a zažívanie. Výťažok z plodov papáje obsahuje latex s proteolytickou aktivitou. Uľahčuje tak trávenie bielkovín a má negatívny dopad na vývoj parazitov ako sú červy. Orech kráľovský prispieva k obrane organizmu proti externým vplyvom. Obsiahnuté rastlinné extrakty podporujú tráviace funkcie a podporujú imunitu detského organizmu.

  ParazitEx Junior 150ml

  Veľkosť: Do obchoduParazitExBenulekaren.sk
 • 64.10

  Detské kozie kolostrum Betula je prírodný doplnok stravy určený pre deti. Je ideálnym doplnkom stravy pre imunitu detí, ktoré sa pohybujú v kolektívoch škôl a škôlok.

 • 4.99

  Dr.Weiss

  StopKašeľ Medical – obsahuje zmes 5 bylinných extraktov, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky bežných ochorení spojených s nachladnutím ako je kašeľ a chrapot. Prípravok je vhodný aj pre celiatikov, diabetikov (sladený fruktózou a sukralózou) a pre deti od 3 rokov. Môžu ho užívať tehotné a dojčiace ženy. Zdravotnícka pomôcka je určená na pravidelné užívanie, pričom prispieva: • k úľave pri kašli, • upokojuje podráždený krk, • znižuje bolesť v krku, • uľavuje pri škrabaní v krku. Zloženie: liehovo-vodný extrakt skorocelu, materinej dúšky, vodný extrakt boswellie, bazalky a eukalyptu a ďaľšie zložky.

 • 5.99

  Biomin

  Výživový doplnok s obsahom minerálu a vitamínu. VÁPNIK ? JE POTREBNÝ NA UDRŽANIE ZDRAVÝCH KOSTÍ A ZUBOV ?PRISPIEVA K NORMÁLNEMU FUNGOVANIU SVALOV ?PRISPIEVA K NORMÁLNEJ ZRÁŽANLIVOSTI KRVI ?PRISPIEVA K SPRÁVNEJ LÁTKOVEJ PREMENE NA TVORBU ENERGIE. VITAMÍN D ?PRISPIEVA K SPRÁVNEMU VSTREBÁVANIU A VYUŽITIU VÁPNIKA A FOSFORU V ORGANIZME ?PRISPIEVA K NORMÁLNEJ HLADINE VÁPNIKA V KRVI. VÝŽIVOVÝ DOPLNOK JE VHODNÝ HLAVNE PRE: -TEHOTNÉ A DOJČIACE ŽENY -ŽENY V MENOPAUZE -POSTMENOPAUZÁLNE ŽENY -ŽENY A MUŽOV VYŠŠÍCH VEKOVÝCH SKUPÍN -DETI OD 3 ROKOV A DOSPIEVAJÚCICH, PRE OSOBY S NEDOSTATOČNÝM PRÍJMOM VÁPNIKA V STRAVE. CALCIUM PRÍRODNÉ s vitamínom D je vhodné tiež pre deti a dospievajúcich v období intenzívneho rastu, ďalej pre osoby s nedostatočným príjmom vápnika v strave, osoby s nedostatočnou fyzickou aktivitou a sedavým spôsobom života, fajčiarov a osoby nadmerne konzumujúce kávu a alkohol. Výživový doplnok je vhodný aj pre diabetikov. Jedinečnosť substancie OVOVITAL® spočíva v unikátnom pomere vápnika, stopových prvkov a biogénnych látok. Substancia OVOVITAL® neobsahuje žiadne pomocné látky a stabilizátory.

 • 7.99

  Doktor Sirup

  Kalciový sirup s príchuťou Ginger coffee je výživový doplnok vhodný na každodenné užívanie pre celú rodinu. Obsahuje kombináciu účinných zložiek, ktoré sú potrebné a nevyhnutné v každej fáze života: mikronizovaný vápnik vo vysoko účinnej forme Lipocal™ s biologickou dostupnosťou až o 40% vyššou oproti bežnému trikalciumfosfátu a až o 15% vyššou ako v mlieku, prírodný vitamín K2, vitamín D3, vitamín C. Je vhodný pre deti, mladistvých, dospelých, ako aj pre seniorov. Účinné zložky v sirupe prispievajú k: udržaniu zdravých kostí (vápnik, vitamín D a vitamín K), normálnej zrážanlivosti krvi (vápnik a vitamín K), udržaniu zdravých zubov (vápnik a vitamín C), správnemu využitiu vápnika a k normálnej hladine vápnika v krvi (vitamín D), správnej funkcii svalov (vápnik a vitamín D), správnej funkcii imunitného systému (vitamín D a vitamín C).

  Doktor Sirup kalciový sirup 200ml

  Veľkosť: Do obchoduDoktor SirupBenulekaren.sk
 • 27.20

  Charakteristika: Prispieva k správnej tvorbe kolagénu, ktorý podporuje správne fungovanie našich kostí, kože, chrupaviek, krvných ciev, zubov a ďasien.Podporuje náš imunitný systém a nervovú sústavu.
  Je to silný antioxidant.Prispieva k správne fungujúcemu a zdravému metabolizmu.
  Náš lipozomálny vitamín C na rozdiel od väčšiny tabletiek a práškov nespôsobuje žalúdočnú nevoľnosť a je ho možné jednoducho primiešať do vody či akéhokoľvek iného nápoja.

  Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie: Pred otvorením dostatočne pretrepať. Odporúčaná denná dávka je 10 ml.Dodržujte doporučené dávkovanie! Po prvom otvorení udržiavať v chladničke v dobre uzavretom obale a spotrebovať do do 4-6 týždňov.

  Zloženiefosfolipidy , kyselina L-askorbová (vitamín C) , L-askorban sodný (vitamín C) , sorban draselný

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 • 2.29

  Tbl flm 1×30 ks. B-komplex Zentiva je určený pre dospelých a deti staršie ako 3 roky, pri nedostatku vitamínov skupiny B v organizme za účelom doplnenia bežnej stravy. B-komplex Zentiva je určený pre dospelých a deti staršie ako 3 roky, pri nedostatku vitamínov skupiny B v organizme za účelom doplnenia bežnej stravy.

  B-komplex Zentiva

  Veľkosť: Do obchoduZentivaDrmax.sk
 • 16.13

  Charakteristika: Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v adekvátnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu hostiteľa (definícia FAO/WHO, 2002).1) Kmeň Lactobacillus rhamnosus LRH08 je generickým kmeňom Lactobacillus GG, tzn. že okrem názvu sú tieto kmene absolútne identické. LGG je jeden z najznámejších, najbezpečnejších a najlepšie zdokumentovaných kmeňov. Spektrum jeho účinkov je široké.

  Nepoužívajte:  Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie: Je určené deťom už od narodenia.

  1x denne 6 kvapiek počas jedla. Pred použitím fľaštičku dôkladne pretrepte! Biopron kvapky sa podávajú priamo z lyžičky alebo zmiešané s mliekom či iným jedlom. Pozor: Nemiešajte s tekutinami teplejšími ako 40 °C! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Kvapky neovplyvňujú chuť jedla ani nápojov.

  Balenie 7 ml obsahuje, pri dodržaní uvedeného dávkovania, dávku na 30 dní užívania. Dodržujte doporučené dávkovanie!

  Po zmiešaní oleja s baktériami je doba použiteľnosti prípravku 3 mesiace.

  Zloženie: *CFU – počet živých mikroorganizmov (colony-forming units)

  Zoznam zložiek: slnečnicový olej, Lactobacillus rhamnosus, oxid kremičitý, stearan horečnatý (protihrudkujúce látky)

    Obsah v dennej dávke (6 kvapiek)
  Lactobacillus rhamnosus LRH08  1 x 109 CFU*

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  Biopron BABY kvapky 10ml

  Veľkosť: Do obchoduValosunLieky24.sk
 • 2.49

  HANSAPLAST

  Detské náplasti určené na prekrytie drobných poranení. Stripy s farebnou potlačou, s motívmi Marvel hrdinov. Použité farby sú pre deti bezpečné. •Mix veľkostí (6ks 55mm x 30 mm a 14 ks 55 mm x 19 mm) •Určené na ošetrenie poranení malého rozsahu, ako sú drobné rezné rany a odreniny. •Šetrné k citlivej detskej pokožke, bezbolestne snímateľné. •Odolné voči vode a nečistotám.

 • 11.72

  Charakteristika: Výživový doplnok. Vegánske želé s príchuťou marakuja obsahuje rakytník a zmes ovocných koncentrátov a vitamínov.

  • Biotín – prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k normálnemu energetickému metabolizmu. Pomáha udržať normálny stav slizníc, pokožky a vlasov.
  • Vitamín B12 – prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a tvorbe červených krviniek. Prispieva k zníženiu únavy alebo vyčerpania a k normálnej psychickej činnosti.

  Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie: 1 vegánske želé 3x denne rozžut a prehltnúť.Dodržujte doporučené dávkovanie!

  Zloženie: cukor; glukózový sirup; kukuričný škrob; voda; zmes ovocných koncentrátov z viniča hroznorodého, pomaranča, jablka, mandarínky, grapefruitu, mučenky (marakuja) a citróna; pyré z marhule, broskyne, manga, nektárinky, banánu, guavy; regulátor kyslosti: kyselina citrónová; sušená rakytníková šťava 1,6 %; prírodná aróma marakuja; leštiaca zmes (kokosový rastlinný olej, leštiaca látka: karnaubský vosk); koncentrát šťavy čiernej mrkvy; vitamíny: kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferyl acetát, D-pantotenát vápenatý, biotín, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, kyanokobalamín.

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 • 11.00

  Charakteristika: VIRDE RAKYTNÍK OLEJ prispieva k prirodzeným obranným reakciám organizmu, podporuje imunitný systém, priaznivo ovplyvňuje aktivitu tráviaceho traktu a povzbudzuje metabolizmus, posilňuje kardiovaskulárny systém, pomáha udržiavať funkcie slizníc oka, úst i pošvy (aj pri ich suchšom stave) a normálny stav a kvalitu kože.

  Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie: 2 – 4 kapsuly denne. Kapsula sa prehltne vcelku a zapije potrebným množstvom vody.Dodržujte doporučené dávkovanie!

  ZloženieHippophae rhamnoides (rakytník)

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 • 7.99

  1×10 ml. Nosový sprej pre dospelých a deti od 5 rokov. Je vhodný na prevenciu a liečbu alergickej nádchy. Odstraňuje výtok z nosa, svrbenie, opuch sliznice, kýchanie. . . . Nosový sprej pre dospelých a deti od 5 rokov. Je vhodný na prevenciu a liečbu alergickej nádchy. Odstraňuje výtok z nosa, svrbenie, opuch sliznice, kýchanie. . . .

  Allerhin NosovÝ sprej

  Veľkosť: Do obchoduAllerhinDrmax.sk