Categories

 • 5.49

  Výrobca: Trefl

  Poskladaj si puzzle s motívom animovaného filmu Ľadové kráľovstvo 2 – Mrazivá mágia! Skladanie výborne rozvíja zručnosť, precvičuje jemnú motoriku, pozorovacie schopnosti a skvele zaplní voľný čas. Puzzle možno rozobrať a skladať opakovane alebo výsledný zložený motív podlepiť a vyrobiť z neho dekoráciu do detskej izby.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac než 50 krajín po celom svete.

 • 16.99

  Výrobca: Trefl

  Elsa sa spolu so svojou sestrou Annou a ich spoločnými priateľmi vydáva na podivuhodnú cestu, aby odhalila pravdu o svojich kúzelných schopnostiach. Pomôžte svojim obľúbeným postavám nájsť vzácne kryštály a odniesť ich do bezpečia do Elsinho Ľadového paláca. Cieľom je doniesť do cieľa čo najviac krištáľu.
  Balenie obsahuje:

  3D hrací plán, herné žetóny, papierové hracie figúrky, farebné kryštály, hraciu kocku a návod

 • 16.50

  Výrobca: Beleduc

  Ktoré autíčko je väčšie? S vrstvenou skladačkou puzzle "Auto" sa deti naučia rozoznávať objekty rôznej veľkosti!

  Vrstvená skladačka puzzle „Auto“

  Veľkosť: Do obchoduBeleduchravaskolka.sk
 • 13.44

  SEVI Skladačka Svietiace Puzzle 4 ks Krásne puzzle pre najmenších, pestré a svietiace v tme. Rozvíjajú detskú fantáziu a tiež zdokonalujú jemnú motoriku dieťatka a učia ho logicky myslieť.

 • 19.99 14.99

  Zahrajte si túto bláznivú hru so zvončekom, kde hrajú všetci súčasne. Kto bude víťazom? Ocitáte sa v Ľadovom kráľovstve. Musíte rýchlo hrať, aby ste porazili večnú zimu. Úlohou je skompletizovať sadu kariet a čo najrýchlejšie zazvoniť na zvonček.
  Balenie obsahuje hrací plán, 52 kariet, zvonček a návod.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac ako 50 krajín po celom svete.

 • 17.99

  Výrobca: Headu

  Výuková sada Headu Explore rozvíja predovšetkým prvé vedecké schopnosti malých prieskumníkov, pretože pozorovanie je počiatočným aj koncovým bodom akéhokoľvek výskumu.Originálne navrhnuté puzzle slúži nielen pre skladanie, ale podporuje práve schopnosť presného pozorovania, klasifikácie a logického myslenia. Súčasťou obrázku je fix a štyri stierateľné tabuľky, do ktorých si dieťa ako správny vedec zaznamenáva svoje poznatky. Zábavu umocňuje tiež priložená magická baterka, vďaka ktorej je možné odhaliť ďalšie obrázky, ktoré sú očiam bežne neviditeľné. Špecifikácia a obsah balenia:

  motív podmorského sveta
  počet dielikov: 70 ks (približná veľkosť dielika: 6 cm)
  rozmery zloženého puzzle: 60 x 44 cm
  4 stierateľné tabuľky a fix pre zaznamenávanie poznatkov
  UV baterka pre pozorovanie skrytých obrázkov
  vzdelávacia hračka STEM (veda, technológia, inžinierstvo, matematika)
  obrovské množstvo detailov k pozorovaniu
  rozvoj koncentrácie, pamäte a zvedavosti Doporučené pre deti vo veku od 5 do 10 rokov. Pre funkčnosť UV svietidla sú potrebné 3x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia).

 • 14.99

  Výrobca: Melissa & Doug

  Hu – úú, hu -úú! Počujete húkačky? Hasičské auto vyrazilo na cestu! Poskladaj si vlastné s obrovským podlahovým puzzle.

  Obrovské hasičské auto – podlahové puzzle

  Veľkosť: Do obchoduMelissa & Doughravaskolka.sk
 • 5.49

  Výrobca: Trefl

  Poskladaj si puzzle s psou hrdinkou Sky, ktorá je nepostrádateľnou členkou Labkovej patroly! Skladanie výborne rozvíja zručnosť, precvičuje jemnú motoriku, pozorovacie schopnosti a skvele zaplní voľný čas. Puzzle možno rozobrať a skladať opakovane alebo výsledný zložený motív podlepiť a vyrobiť z neho dekoráciu do detskej izby.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac než 50 krajín po celom svete.

 • 12.99

  Výrobca: Trefl

  Pomôž Máše a jej priateľom nájsť schované predmety a poupratuj izbu, než príde medveď na návštevu.
  Obsah balenia:

  herná doska
  4 hracie figúrky, 1 panáčik medveďa, 5 podložiek pre figúrky, 12 žetónov s predmetmi, 4 malé dosky s postavičkami, hracia kocka a návod

 • 28.50

  Výrobca: Beleduc

  Od žubrienky až k žabe! Spoznajte vývinové štádia žaby s týmito vrstvenými puzzle! Obsahuje 28 dielikov a drevenú podložku na skladanie. Na každej vrstve je iný obrázok, deti tak môžu lepšie pochopiť vývin jednotlivých živočíchov. 

  Vrstvené puzzle Žaba

  Veľkosť: Do obchoduBeleduchravaskolka.sk
 • 8.49

  Výrobca: Trefl

  Poskladaj si puzzle a zahraj pexeso s obľúbenými hrdinami z Ľadového kráľovstva! Môžeš si vybrať z 30 alebo 48 dielikov a k tomu je v balení ako bonus pexeso s 24 kartičkami. Skladanie puzzle a hranie pexesa precvičuje postreh a schopnosť sa sústrediť sa.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac než 50 krajín po celom svete.

 • 4.49

  Výrobca: Trefl

  Poskladaj si puzzle s obľúbeným motívom Labkovej patroly Ryder a priatelia! Skladanie výborne rozvíja zručnosť, precvičuje jemnú motoriku, pozorovacie schopnosti a skvele zaplní voľný čas. Puzzle možno rozobrať a skladať opakovane alebo výsledný zložený motív podlepiť a vyrobiť z neho dekoráciu do detskej izby.
  Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac než 50 krajín po celom svete.

 • 4.90

  Výrobca: Toys Group

  Náučné, drevené puzzle so zvieratami sú určené pre deti, ktoré sa chcú učiť o nových tvaroch, spoznávať mená jednotlivých zvierat a čo je najdôležitejšie, precvičovať si prsty počas zábavy. Sada obsahuje 9 zvieratiek, ktoré dieťa môže stretnúť pri návšteve ZOO.

  Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

  Technické parametre:

  Doska je vyrobená z dreva, esteticky maľovaná.
  Realisticky reprodukuje prezentované zvieratá.
  V kladačke je 9 prvkov.
  Rozmer vkladačky: 30 cm x 22,5 cm x 0,6

  Je to vzdelávacia a kreatívna hračka, ktorá poskytne dieťaťu skvelú zábavu a veľa úžasných zábavných hodín, umožní spoznávať mená najobľúbenejších zvierat žijúcich v ZOO a na iných kontinentoch nášho sveta. Každá vkladačka dokonale rozvíja myseľ a fantáziu dieťaťa a učí ich vnímavosti, sústredeniu a logickému mysleniu. Dieťa tiež praktizuje manuálne zručnosti, najmä prsty.

  Drevené puzzle-vkladačka Divoké zvieratká

  Veľkosť: Do obchoduToys Groupnajlepsiehracky.sk
 • 24.10

  Výrobca: Beleduc

  Skladaj puzzle a spoznaj svoje telo! Vrstvené puzzle sa neskladajú len vedľa seba, ale aj na seba.

 • 5.99 3.99

  Zoznámte sa so Sofiou, malou princeznou, ktorá si spokojne žije na veľkom a krásnom zámku. Spoločnosť jej robí jej sestrička Amber, zelený drak a kamaráti veverička a králik.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac ako 50 krajín po celom svete.

 • 20.00

  Výrobca: Melissa & Doug

  Horí, horí! Hasiči už štartujú svoje červené auto a púšťajú sa do záchrannej akcie!

  Zvukové puzzle – Požiarnické auto

  Veľkosť: Do obchoduMelissa & Doughravaskolka.sk
 • 8.49

  Výrobca: Trefl

  Poskladaj si puzzle s motívom Ľadového kráľovstva 2 – Cesta do neznáma! Puzzle majú rôznu obtiažnosť podľa počtu dielov. V balení nájdete obrázok s 35, 48, 54 a 70 dielikmi. Obrázky sú rovnako veľké, mení sa len veľkosť jednotlivých dielikov. Vďaka tomu si vaše dieťa môže postupne trénovať sústredenosť aj trpezlivosť pri skladaní. Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac než 50 krajín po celom svete.

 • 4.99

  Výrobca: Bino

  Dinosaury už síce dávno vymreli, ale ešte dnes môže byť s nimi veľká zábava. Drevené puzzle skladačka bude baviť i tých najmenších milovníkov zvieratiek a všetkých obdivovateľov dávnych jašterov. Drevená skladačka je vyrobená z kvalitného materiálu.

  Bino Puzzle Dinosaury

  Veľkosť: Do obchoduBino4home.sk