Categories

 • 21.93

  Výrobca: Trudi

  -Očarujúca mytologická bytosť je vyrobená spôsobom, aby ukázala všetku mágiu a čaro týchto zvierat. -Každý detail je starostlivo ušitý: uši, roh jednorožca ako aj zmes použitých farieb a lesklých materiálov. -Hračku je možné prať v práčke pri 30°, alebo sa dá umývať ručne, pomocou špongie a jemného mydla. -Rozmery: 15x23x24 cm.

 • 24.72

  Výrobca: Trudi

  -Trudi plyšová hračka so šnúrkou a zvukmi. -Super hračka určená najmä na rozvoj senzorických a psychomotorických schopností, manuálnu koordináciu s jemnými materiálmi a cennými detailmi. -Táto hračka zabaví vaše dieťatko na dlhú dobu. -Hračky Trudi sú vyrobené z extra jemných materiálov, ktoré spĺňajú všetky bezpečnostné normy. -Určené pre deti od 9 m. -Rozmer 22 cm.

 • 6.90

  Výrobca: Toys Group

  Veselá chlpatá lopta – lopta je neodmysliteľnou súčasťou hier každého dieťaťa už od skorého veku. Hra s loptou, či už malou alebo veľkou, podporuje u deti rozvíjať pohybovú činnosť, koordináciu pohybu a reflexnú činnosť. Vďaka hier s loptou trávi dieťa viac času s kamarátmi alebo kamarátkami a hlavne so svojou rodinou. Je to vhodná hračka pre hru doma, na záhrade alebo pri vode. Chlpatá lopta je príjemná na dotyk, veľmi mäkká a nafúknutá vzduchom, takže sa s ňou deti môžu hrať ako s obyčajnou loptou. Nakoľko je viac motívov tváre, dodáva sa náhodným výberom. Lopta má všitú slučku, takže po skončení hry ju môžete zavesiť na háčik v miestnosti. Dodáva sa v nenafuknutom stave. Na požiadanie nafúkame.Priemer lopty je 30 cm.

  Veselá chlpatá lopta

  Veľkosť: Do obchoduToys Groupnajlepsiehracky.sk
 • 8.99

  Výrobca:

  Milé plyšové jabĺčko bude dokonalým kamarátom vašich detí cez deň aj v noci, doma i na cestách. Hebký materiál je príjemný na dotyk a jemne pohladí aj citlivú detskú pokožku. Celková výška i so stopkou a nožičkami je 55 cm, čistý priemer jabĺčka je cca 27 cm.

 • 7.99

  Výrobca: Rappa

  Táto roztomilá plyšová líštička s huňatým chvostíkom nemôže chýbať vašim deťom v ich zbierke hračiek.
  Je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a navyše má výplň z recyklovaných PET fliaš. Tento materiál je úplne bezpečný, na dotyk je nerozoznateľný od štandardnej výplne a plne atestovaný pre bezpečnosť detí. Zároveň ale nezaťažuje životné prostredie a je Eco – friendly.

 • 12.14

  Výrobca: Trudi

  Trudi symboly zverokruhu – kozorožec -Plyšové zvieratká charakterizujúce každé znamenie zverokruhu veľmi roztomilým spôsobom. -Prekrásne vypracované plyšové zvieratká symbolizujúce znamenie narodenia milovaného dieťatka. -Krásna hračka, ktorá vašim deťom zaručí zábavu na dlhé hodiny a uložené v detskej izbičke bude symbolizovať znamenie, v ktorom sa vaše dieťa narodilo. -Trudi sú vyrobené z extra jemných materiálov, ktoré spĺňajú všetky bezpečnostné normy. -Veľkosť 9 cm.

 • 10.49

  Výrobca: Rappa

  Nádherný plyšový medvedík sa stane určite obľúbenou hračkou vašich detí. Je vyrobený z vysoko kvalitného plyšu a navyše má výplň z recyklovaných PET fliaš. Tento materiál je úplne bezpečný, na dotyk je nerozoznateľný od štandardnj výplne a plne atestovaný pre bezpečnosť detí. Zároveň ale nezaťažuje životné prostredie a je Eco – friendly.

 • 20.40

  Výrobca: Trudi

  Trudi plyšová bábika – Levandula -Krásna plyšová bábika v pôvabných a delikátnych levandulových šatôčkách. -Neprekonateľná priateľka s rafinovaným účesom a sofistikovaným výrazom, ktorá sa vyznačuje veľkými vyšívanými očami, aby zaujala pozornosť veľkých a malých kamarátov. -Výrobok je možné prať v práčke pri 30°. -Prípadne ho môžete umývať ručne špongiou a neutrálnym mydlom. -Pre deti od 0 m.

 • 5.99

  Výrobca: Rappa

  Rozkošné morča je súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Dĺžka morčiatka je 17 cm. Tento parádny plyšový kúsok zaručene nesmie chýbaťv izbičke vašich dětí!

 • 10.79

  Výrobca: EurekaKids

  Vymyslite si s touto bábkou vlka rôzne dobrodružstvá a príbehy a porozprávajte ich svojmu dieťatku. Hranie s bábkami výborne stimuluje ich fantáziu a kreativitu a tiež im pomáha začať osmeliť sa na verejnosti. A nenechajte sa oklamať vzhľadom:…

  Maňuška – vĺčik

  Veľkosť: Do obchoduEurekaKidshravaskolka.sk
 • 38.05

  Výrobca: Trudi

  Meg je veľmi milý arktický zajko s dlhým a mäkkým kožúškom. -Má krásny vzhľad a je veľmi príjemný a jemný na dotyk. -Tradícia spoločnosti Trudi je bohatá na detaily: šitie a povrchové úpravy boli starostlivo navrhnuté tak, aby definovali výrobok. Ale aj výraz jeho tváre a starostlivá voľba špičkového materiálu umožňujú, aby bol plyšák nadčasový. -Taliansky dizajn. -Plyš je možné prať v práčke pri 30°, prípadne sa môže umývať ručne pomocou špongie a neutrálneho mydla. -Dostupný v 2 veľkostiach. -Veľkosť 32 cm.

 • 15.99

  Výrobca: Rappa

  Krásny plyšový kôň. Jeho dĺžka je cca 35 cm a je vyrobený z kvalitného hebučkého plyšu. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre malých aj veľkých!

 • 20.99

  Výrobca: Rappa

  Tvoj verný ochranca pes Berny s tebou môže byť kdekoľvek len budeš chcieť! Pohlaď ho a on začne štekať, roztomilo priasť, hýbať hlavou a chvostíkom! Je skvelým darčekom pre akúkoľvek príležitosť.
  Je napájaný 3 batériami AA, ktoré sú súčasťou balenia.

 • 21.93

  Výrobca: Trudi

  -Očarujúca mytologická bytosť je vyrobená spôsobom, aby ukázala všetku mágiu a čaro týchto zvierat. -Každý detail je starostlivo ušitý: uši, poloha krídel ako aj zmes použitých farieb a lesklých materiálov. -Hračku je možné prať v práčke pri 30°, alebo sa dá umývať ručne, pomocou špongie a jemného mydla. -Rozmery: 15x23x24 cm.

 • 7.49

  Výrobca: Rappa

  Táto roztomilá plyšová vydra nemôže chýbať vašim deťom v ich zbierke hračiek. Je vyrobená z vysoko kvalitného plyšu a navyše má výplň z recyklovaných PET fliaš. Tento materiál je úplne bezpečný, na dotyk je nerozoznateľný od štandardnej výplne a plne atestovaný pre bezpečnosť detí. Zároveň ale nezaťažuje životné prostredie a je Eco-friendly.

 • 10.79

  Výrobca: EurekaKids

                Prečo máš také veľké uši, stará mama? Vymyslite si s touto bábkou rôzne dobrodružstvá a príbehy a porozprávajte ich svojmu dieťatku. Hranie s bábkami výborne stimuluje ich fantáziu a kreativitu a tiež im pomáha…

  Maňuška – stará mama

  Veľkosť: Do obchoduEurekaKidshravaskolka.sk
 • 10.99

  Výrobca: Rappa

  Krásny plyšový rys nesmie chýbať v tvojej zbierke zvieratiek! Je vyrobený z exkluzívneho, veľmi kvalitného plyšu. Bude ideálny aj ako darček pre malých i veľkých.

  Rappa Plyšový rys, 28 cm

  Veľkosť: Do obchoduRappa4home.sk
 • 21.17

  Výrobca: Trudi

  Kolekcia domácich miláčikov Love Trudi šteniatka. -Plyšové hračky z tejto kolekcie boli navrhnuté a vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily podľa skutočných zvierat. -Vychádzajú z tvarov, rozmerov a iných typických vlastností konkrétneho plemena. -Každé šteniatko má preukaz totožnosti (vydaný v angličtine) pripravený v spolupráci s talianskou chovateľskou stanicou na podporu poznania a povedomia o psoch. -Plyš je možné prať v práčke pri 30°, prípadne sa môže umývať ručne pomocou špongie a neutrálneho mydla. -Veľkosť 20 cm.